Copyright © 2012-2024 Hlidani-praha.cz | Registrace do katalogu
hlídání dětí Praha 4Little hand
Jsme malá soukromá dětská skupina pro děti od 1-5 let.

Náš přístup k dětem se opírá i o prvky Montessori pedagogiky, máme interaktivní hračky, hračky podporující hravost a rozvoj.
Little hand hlídat dětiProč to začalo...
Předem bych chtěla poděkovat všem rodinám, které mi dali svou důvěru a vlastně mě i nasměrovali, kudy půjdu. Od 17 let pracuji s dětmi. Má první rodina byla Pavla a Milena s jejich dvojčátky. O rok později jsem vyzkoušela, jaké to je být v rodině jako

au - pair v Anglii u Annie a Jima s jejich čtyřmi dětmi. Navíc kromě skvělé rodiny jsem získala zkušenost s autistickým chlapečkem. Po Anglii jsem hned po návratu dostala příležitost jako vychovatelka na FZŠ Táborská, kde jsem pracovala až do své mateřské.
hlídáme dítěti HájePřístup k dětem
K dětem přistupujeme s respektem. Komunikace v češtině a angličtině. Podporujeme děti v samostatnosti a nezávislosti. Program je inspirovaný dlouholetou praxí práce s dětmi. Dětem poskytneme rodinný a individuální přístup. Důležité je dát dětem prostor a pochopení jejich emocí a podporu ve zdravém sebevědomí. Aktivity jsou zaměřené na zapojení co nejvíce smyslů a prožitků.
hlídám dětech Praha 4Naše služby
BABY PARKOUR
Motorika a pohybové aktivity. Podpora vývoje hrubé a jemné motoriky.

SENZORY PLAY
Zapojení co nejvíce smyslů a prožitků. Jen ať je pořádný nepořádek.

HRÁTKY S HUDBOU
Aktivní prožívání hudby pro nedílnou součást dětského harmonického vývoje.