Copyright © 2012-2024 Hlidani-praha.cz | Registrace do katalogu
hlídání dětí Praha východUnicorn School
Poskytujeme individuální respektující výuku vedenou profesionálními průvodci s mnohaletou praxí a důrazem na laskavý přístup k rozvoji talentů každého jednotlivce. Výukové prostory Unicorn School se nachází v rodinné vile přímo u Klánovického lesa, disponují vlastním dětským hřištěm a zahradou, poskytují harmonický bezpečný rámec pro výuku s prvky výuky montessori inspirované myšlenkou lesních školek fungující na principu individuální péče s více než 15 letou tradicí.

Proč právě k nám?
"Jsme držiteli medaile MŠMT za příkladnou pedagogickou činnost, vysoká kvalita a bezpečnost výuky je u nás Mateřské školce Unicorn School na prvním místě. Preferujeme individuální přístup ke každému žákovi, vyučujeme v malých skupinkách. Zázemí školky se nachází v krásné prostorné rodinné vile v těsné blízkosti Klánovického lesa."
Unicorn SchoolKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Lesní 816
Praha východ - Šestajovice

Unicorn School hlídáš dítětemNabízíme
Individuální přístup
V Unicorn School dáváme důraz na individuální přístup ke každému žákovi, uvědomujeme si, že každý člověk se rodí jako jedinečná bytost se svými talenty, které je třeba rozvíjet a podporovat.

Pozitivní motivace
U nás ve školce věříme, že empatie, vřelost, vstřícný a pokorný přístup na straně učitele vytváří klidné prostředí, do kterého děti rádi chodí a které prospívá k vytvoření vzájemné důvěry mezi žáky a učiteli, rodiči...

Bezpečí
Uvědomujeme si, že nám do školky svěřujete nejcennější poklady svého života. K bezpečí našich žáčků přistupujeme jako vědomý zahradník, který každodenní laskavou péčí podporuje růst poupátek na své zahradě.

Pobyt v přírodě
Souzníme s myšlenkou lesních školek a klademe velký důraz na pobyt našich dětí venku v přírodě. Často v mateřské školce využíváme možnosti her na zahradě, v parku či pořádáme výlety do lesa.

Prvky Montessori
Při výuce v Unicorn School pracujeme s principy dle metody Montessori, využíváme heren vybavených pomůckami a hračkami pro tuto metodu.
hlídáme dítěti ŠestajoviceNaše filozofie
"Vnímáme, že každý člověk se rodí se svými individuálními talenty, dary a úkoly. Snažíme se tento poklad postupně spolu objevovat a rozvíjet. Připraveným prostředím a s respektem k individuálnímu tempu umožňujeme každému hledání své osobní Cesty. Snažíme se rozvíjet sebedůvěru, důvěru v sebe a své schopnosti, důvěru ve správný chod věcí v životě a na světě.

Podporujeme chuť dětí se trvale učit a poznávat svět kolem sebe i v sobě. Roli pedagoga chápeme jako roli průvodce, který pomáhá najít cíle, doprovází na cestě a empaticky sdílí radost z jejího poznávání.

Děti a učitelé jsou u nás partneři, kteří jdou za společným cílem - učitel je průvodce, který pomáhá, podporuje a chrání bezpečné hranice. Respektujeme sebe, své okolí..."
hlídat děti Praha východKroužky
Naše školkové děti mají kroužky jako součást docházky v rámci svého výukového programu.

• Výtvarný kroužek
• Kroužek logopedie
• Jóga
• Angličtina "First Step"
• Tancování
• Montessori dílnička
• Hudební kroužek
• Tvořivá dramatika
• Keramická dílna
• Ateliér Voda / Písek
• Pěstování na zahrádce
• Vaření
hlídání dětíZdravé stravování
Kromě důrazu na kvalitní pedagogický tým s odpovídajícím vzděláním a zkušenostmi, vhodné prostředí jak v interiéru školky, tak v přírodě, dbáme u nás v soukromé školce na zdravé stravování, učíme se principy ekologie.

V naší školce není nikdy hlad! :) V průběhu dne jsou podávány svačinky v bio kvalitě (jedna před obědem a jedna až dvě po obědě), k dispozici na výběr několik nápojů (pitnou vodu pijeme upravenou precizním několikastupňovým filtračním zařízením). K obědu je podávána polévka a hlavní chod, dodavatel jídla se specializuje na vaření z denně čerstvých surovin od českých dodavatelů a bez konzervantů a polotovarů. Dodavatel (Ekolandia) splňuje nejpřísnější hygienické předpisy ISO 9001 a HACCP (hledisko hygienických a výživových norem, které jsou kladeny na zařízení stravující děti MŠ a dětských skupin).

Umožňujeme výběr vegetariánského, bezlepkového a bezlaktózového stravování. V případě veganství či speciálnější diety umožňujeme domácí stravu, kterou ohřejeme a servírujeme po dohodě s rodiči.

Správné stravovací návyky a optimální pitný režim mohou pozitivně ovlivnit nejen aktuální zdravotní stav, ale stávající se i důležitou dovedností pro naši další životní cestu, proto se snažíme k této otázce přistupovat s velkou empatií. K jídlu nenutíme a ani nemusíme, děti jsou "vyběhané" z venku, až jim chutná samo od sebe.

Když je potřeba, používáme čističku a zvlhčovač vzduchu, úklid je prováděn ekologickými čistícími a pracími prostředky. Třídíme odpad a kompostujeme :)