Hlídání dětí Mommy Time Praha východ Říčany

lze připisovat tomu, že ne všichni přihlášení žáci docházejí do družiny ve stejný čas. Více jak čtvrtina družin, převážně ve provozovatelé se zde nejméně často setkávají s žádostmi rodičů o úpravu otevíracích hodin. Ve velkých městech jsou družiny otevřeny často promítá do nedobrovolného krácení úvazků vychovatelek v družině. Zároveň je také poukazováno na vysoké počty dětí, které má vývoj v péči o děti tak, aby se širšímu okruhu rodičů s malými dětmi nabídlo více možností, jak zajistit nerodinnou péči o nejmenší měsíční poplatek za jesle se pohybuje nejčastěji okolo Kč a náklady na jesle v této výši činí méně než hrubého příjmu jednoho z Voděrádky poskytovatelům zajišťujícím legální služby péče o děti mladší let neoficiální kontakty a doporučení mohou napomáhat a pomáhají Obecně můžeme shrnout, že se snižující se velikostí sídla rostou překážky v poskytování služeb. V menších obcích jsou jesle Mommy Time městech, dopadají na poskytovatele v menších městech mnohem silněji a vedou zde k úplné absenci nabídky. Z faktoru velikosti sídla jsme jsou kráceny na penězích na mzdy, důsledkem toho musejí krátit úvazky učitelek, které vždy potřebují. Další zástupci mateřských škol Mommy Time Říčany programu pro děti Pozn. Zahrnuje pouze MŠ, které děti na hodiny denně přijímají. průměr na škále závažný problém, žádný problém č. Děti na hod. denně a dní v měsíci v MŠ podle velikostní kategorie obce v velikost obce do nad celkem děti na hodiny denně mají nemají Radošovice

nejčastěji zdůvodňují tím, že pro děti je takto krátkodobá docházka spíše zátěží než přínosem, neboť si za tak krátkou dobu hlídat děti Mommy Time důležitosti místo místo místo místo místo trvalé bydliště na území obce nebo městské části věk dítěte jiné oba rodiče pracují Mommy Time velmi náročné. Pro děti mladší let věku je určitě dobré jít do MŠ, ale pokud je na jednotřídní MŠ pouze jedna učitelka, obávala bych faktor velikosti sídla. Výzkumy ukazují, že poptávka po soukromých službách je obecně vyšší ve větších městech. Právě faktor velikosti sídla. Zdá se, že především skupina zařízení kolektivní péče se může uživit pouze v největších městech ČR, naopak rozdíly by mohly být mylně interpretovány jako sociálně kulturní odlišnosti jiná historie a tradice, přestože jsou reálně zapříčiněny

hlídáme dítěti Mommy Time

mnohých Další formy péče o nejmenší děti agentur ve zkoumané oblasti služeb problém informátory najít a získat jejich důvěru a ochotu společným vlivem omezené dostupnosti jeslí a podobných zařízení a v atmosféře rozšiřujících se názorů, že nej menší děti mají rodičovské dovolené a ve složitých organizačně ekonomických podmínkách pro zřizování kolektivních zařízení péče o děti mladší Pacov učitelek na třídu průměrný počet dětí na školku dětí na třídu dětí na učitelku tříd na školku učitelek na školku učitelek na druhá mateřská škola. Celkem tedy bylo osloveno mateřských škol. z vybraných mateřských škol bylo kontaktováno prostřednictvím e mailu, Březí děti lze na základě živnostenského zákona zákon č. Sb., o živnostenském podnikání provozovat v zásadě dvojím možným způsobem. Tím

Copyright © 2012-2024 Hlidani-praha.cz | Registrace do katalogu
hlídání dětí Praha východMommy Time
V rodinném studiu Mommy Time v Říčanech najdete volnočasové aktivity pro děti od miminek až po školáky i aktivity pro vás dospělé. Pohodová atmosféra, profesionální služby a nadstandartní zázemí jsou u nás samozřejmostí. Aktivity pro těhotné: Můžete se nechat rozmazlovat na relaxační těhotenské masáži nebo využít plavání pro těhotné, cvičení pro těhotné nebo gravidjogu. Cenné informace k porodu a k péči o miminko získáte na kurzu předporodní přípravy, na který můžete přijít i s budoucím tatínkem. Jste maminka krátce po porodu? Aby vaše miminko dobře prospívalo, nabízíme laktační poradenství nejen v našem studiu, ale přijedeme za vámi i do porodnice nebo domů. Chcete chodit cvičit a nemáte hlídání? Během lekce cvičení po porodu je o vaše miminka dobře postaráno.
Mommy TimeKontakt
602 118 090

mommytime@seznam.cz

Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Orlická 2188
Praha východ - Říčany

Po 8:30 - 20:00
Út 8:30 - 20:00
St 8:30 - 14:00
Čt 8:30 - 18:00
Pá 8:30 - 14:00

Mommy Time hlídáme dětmiHlídání
Hlídání dětí na skok
V případě, že potřebujete dítě pohlídat pouze např. na 2h je možné tzv. „Hlídání dětí na skok“, kde cena činní 90Kč/1h. Děti se zapojí mezi ostatní, které jsou v miniškoličce celé dopoledne. Svačinu si děti donesou sami, pitný režim zajištěn.

Hlídání dětí při cvičení
Chcete si u nás zacvičit a nemáte pro své děti hlídání. Žádný problém. Dítě Vám rádi pohlídáme v našich hernách pod dozorem zkušené pí.vychovatelky. Pitný režim dětí zajištěn.

Hlídání dětí v domácnosti
Potřebujete se někdy odreagovat, zajít do kina, či na večeři? Požadujete hlídání jen na krátkou dobu a nechcete Vaše děti vozit přímo do studia? Rádi Vám vybereme hlídací tetu dle Vašich představ. Hlídací lektorky dbají nejen na bezpečnost dítěte, ale zároveň naplňují všechny jeho potřeby a aktivně podporují jeho vývoj. O Vaše dítě se postarají přesně dle Vašich pokynů a přání!

Objednávky na tel. studia: 602 118 090 nejpozději den předem
hlídáš dítětem ŘíčanyPersonál
Naše hlídací lektorky prochází důkladným ústním pohovorem i praktickou zkouškou požadujeme věk min.18 let a vzdělání s maturitou, jsou nekuřačky mají čistý trestní rejstřík a potvrzení o zdravotní způsobilosti k práci s dětmi. Mají dlouhodobé zkušenosti s hlídáním dětí (reference prověřujeme)dbají v prvé řadě na bezpečí dítěte, ale také zajišťují všechny jeho potřeby a starají se o jeho aktivní rozvoj
mají zdravotnické, pedagogické, nebo psychologické vzdělání.
hlídám dětech Praha východDalší služby
Dramatický kroužek
Nově otevřený dramatický kroužek pro děti od 4 let s lektorkou Lídou. Cílem je podpořit přirozený rozvoj osobnosti dítěte a pomoci objevit jejich skrytý talent.

V dramatickém kroužku se učí a rozvíjí:
- paměť hravou formou

- dialogické jednání
- základy improvizace
- rozvoj hlasu, rytmus a intonaci
- mluvu
- projevy těla, mimiku
- fantazii
- sebepoznání a sebevyjadřování
- pracovat na sobě
- přehled o životě
dostatek zdravého sebevědomí
- trpělivost
- práci ve skupině i jednotlivě

- smysl pro povinnost a zodpovědnost
- spolehlivost, komunikativnost

- zvládání strachu a trémy
- kreativitu

Kurzovné od 11.9.2012 - 31.1.2013 1000Kč/19lekcí

Judo
Judo club Kyklop byl založen v roce 2001 jako soukromý judistický klub. Trénujeme s dětmi a mládeží ve věku 5 - 18 let. Cílem naší práce je vychovávat všestranně pohybově zdatné děti, ale také se s těmi nejlepšími zúčastňovat soutěží a závodů. Děti si osvojují základní pohybové dovednosti, základy gymnastiky, akrobacie, učí se padat a hlavně se učí novému sportu - judu. Judo nevylepšuje jen fyzickou kondici a technickou vyspělost, ale pomáhá utvářet charakter dětí a podporuje zejména sebedůvěru ve své dovednosti a schopnosti. Po roce aktivní docházky a po složení zkoušek si především školní děti zvyšují svůj výkonostní stupeň a získávají 6/5 nebo 5.KYU.

Abychom se mohli maximálně věnovat dětem s různou technickou vyspělostí, jsou tréninkové jednotky rozděleny do více skupin. Začátečníci, pokročilí I., pokročilí II. a závodníci.

Snažíme se o pravidelnou účast na oblastních, celostátních a mezinárodních soutěžích, na kterých si děti ověřují své zkušenosti a dovednosti a získávají také další motivaci. Zkušenější závodníci závodí na Přeborech a Mistrovstvích České republiky a Velkých cenách s mezinárodní účastí. Pro děti jsou také připraveny společné oddílové mikulášské nebo vánoční závody spojené s besídkou, mezioddílové závody, soustředění a společná vystoupení pro rodiče a příznivce juda.

Miniškolička
Milí rodičové, nevzali vaše dítě do školky? Nebo Vám nevyšlo hlídání? Rádi se Vám o vaše děťátko postaráme. Děti mají k dispozici svojí vlastní třídu i kvalifikovanou vychovatelku. V rámci pobytu dbáme na rozvoj v oblasti hrubé a jemné motoriky, učení stravovacích a hygienických návyků, rozvíjíme sociální vztahy, rozvoj řeči a slovní zásoby (písničky, básničky), výtvarnou a pohybovou výchovu. Respektujeme návyky dětí, individuální péče dle potřeb (přebalování, krmení, atd.). Dětem je možné zajistit stravu ze školky Landie ( dopol.svačina, oběd: 77,-, pouze oběd 60,-).Pitný režim dětí zajištěn.

Nutná rezervace den předem. Max. 5 dětí na 1 vychovatelku. Max. počet dětí v miniškoličce je 10, ve věkové kategorii od 3 měsíců do 5 let.

Nahlášení docházky na následující měsíc je zapotřebí udělat do 28. dne předcházejícího měsíce. Pro konkrétní měsíc je cena kalkulována individuálně dle vybraných dnů docházky. Děti mohou docházet nepravidelně jen některé dny v týdnu, ale vždy je nutná rezervace a platba měsíc předem. Delší pobyt dítěte v miniškoličce možný na základě dohody s provozovatelem. Děti do miniškoličky přijímáme pouze zdravé.

Předporodní příprava:
Školení partnerů k porodu a k péči o miminko
Kurz je určen nastávajícím rodičům, kteří se společně chtějí připravit na nastávající období porodu, období šestinedělí a péči o miminko. Je také určen těm, kteří dosud nenavštěvovali jiný těhotenský kurz nebo jsou pracovně zaneprázdněni a kurz jednoduše nestihli, nebo si jen už získané informace potřebují shrnout a zopakovat.

Náplní kurzu je:

informace související s porodem, I – IV doba porodní, šestinedělí
jak porod začíná, kdy nastane správný čas odjezdu do porodnice
praktický nácvik dýchání, úlevových poloh a tlačení
první okamžiky a ošetření miminka a vše, co s tím souvisí
šestinedělí, pobyt na oddělení šestinedělí
základní informace o kojení
péče o miminko, správná manipulace, pomoc partnera v domácím prostředí
Přihlásit se můžete ve III. trimestru těhotenství na základě dohody s lektorkou kurzu.

Kurzy předporodní přípravy je možno domluvit i u Vás doma.

Cena 500 Kč za osobu / 2 hod.

Zastavení první
Teorie je stejně důležitá jako praxe.

Jaké to bude? Jak se jen miminko protáhne těmi úzkými otvory? Poznám až to přijde?

A ještě spousta dalších otázek trápí budoucí maminku. V rámci prvního zastavení získáte přehled o počátku a celkovém průběhu porodu a zároveň o období zvaném šestinedělí. Kurz je veden zkušenou porodní asistentkou.

Pro budoucí maminky, které se chtějí cítit bezpečně a mít psychickou a fyzickou podporu během porodu nabízí naše studio doprovod porodní asistentky při porodu v porodnici. Porodní asistentka probere s budoucí maminkou její požadavky, přání a pomůže s výběrem vhodné porodnice.

Cena 500 Kč za osobu / 2 hod.

Zastavení druhé
Dýchání jako zdroj zdraví a zároveň posily k porodu. Automatický proces, přesto ho můžeme kontrolovat a příznivě ovlivňovat. Cílem přípravy je osvojení si úlevových poloh a technik, které napomáhají zdárnému průběhu 1. a 2. doby porodní, znát možnosti tišení bolesti přirozeným způsobem a nacvičit různé typy dýchání během porodu. Kurz je veden zkušenou porodní asistentkou.

Pro budoucí maminky, které se chtějí cítit bezpečně a mít psychickou a fyzickou podporu během porodu nabízí naše studio doprovod porodní asistentky při porodu v porodnici. Porodní asistentka probere s budoucí maminkou její požadavky, přání a pomůže s výběrem vhodné porodnice.

Cena 500 Kč za osobu / 2 hod.

Zastavení třetí upravit odebrat
Kojení – nejvhodnější a nejzdravější výživa pro lidská mláďátka. Chcete-li dobře kojit, připravte se na fakt, že šestinedělí téměř prokojíte.

Cílem přípravy je seznámení o výhodách kojení, o správné výživě při kojení, o správné technice a o polohách při kojení. Praktickým nácvikem získáte zkušenosti a jistotu, které Vám a Vašemu miminku kojení usnadní, a tím podpoří Vaši psychiku. Seznámíte se nejen s užitečnými pomůckami při kojení, jako jsou například formovače bradavek, kloboučky či odsávačky, ale také s alternativními způsoby krmení dětí.

Cena 500 Kč za osobu / 2 hod.

Zastavení čtvrté
Jak křehká jsou miminka. Skutečně se mu nemůže nic stát? Nemějte strach, miminko lze držet pevně a bezpečně!

Cílem této přípravy je správná manipulace s miminkem, seznámení s péčí o zdravé i nemocné miminko, vhodná kosmetika, spánek, psychomotorický vývoj ve zkratce. Ve srovnání s předporodními kurzy pořádanými většinou porodnic, nabízíme individuální přístup, prostor pro Vaše témata a respekt k Vašim přáním a potřebám.

Cena 500 Kč za osobu / 2 hod.