Copyright © 2012-2024 Hlidani-praha.cz | Registrace do katalogu
hlídání dětí Praha 5Maxíkova školka a jesle Stodůlky
Jazyková školka a jesle Praha 13 – Stodůlky se nacházejí v budově, ve které naleznete plavecký bazén Juklík a tělocvičnu Monkey´s Gym. V sousedství je k dispozici překrásné dopravní hřiště. Prostory školky byly kompletně zrekonstruovány v létě 2016. V areálu školky nechybí prostorná zahrada (800 m2) s multifunkčními herními prvky, obrovským pískovištěm, ale i vzrostlými stromy pro přirozený stín v létě. Vašim dětem nabízíme interaktivní prostředí, které probouzí zvídavost, tvořivost a vede je k samostatnosti. Zkušený a kvalifikovaný personál je samozřejmostí, stejně tak výuka anglického a ruského jazyka (volitelné kroužky) probíhá pod vedením kvalifikovaného rodilého mluvčího. Těšit se můžete na nabitý program zahrnující nejen nejrůznější sportovní a pohybové aktivity, ale také kroužky vedoucí k všestrannému rozvoji osobnosti dítěte.
Maxíkova školka a jesle StodůlkyKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
U Jezera 2031/34
Praha 5 - Stodůlky

Facebook
Maxíkova školka a jesle Stodůlky hlídáme dětmiNabízíme
Jsme soukromé zařízení poskytující předškolní péči dětem ve věku od 2 do 7 let věku. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava. Prostory školky byly zrekonstruovány v létě 2023. V areálu školky nechybí prostorná zahrada (800 m2) s multifunkčními herními prvky, obrovským pískovištěm, ale i vzrostlými stromy pro přirozený stín v létě.
hlídají dětem StodůlkyAktivity
Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: plavání v bazénu Juklík, sportovní gymnastika v tělocvičně Monkey´s Gym, koníčci, sportovně-pohybový kroužek, jóga, hudební kroužek s flétnou, Malý Šikula a samozřejmě výlety a divadýlka. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě. Výuku cizích jazyků zabezpečují rodilí mluvčí.
dětské hlídání Praha 5Strava a pitný režim
Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA.
hlídání dětíPersonál
V našem týmu pracují pedagogové, zdravotní sestry i rodilí mluvčí, muži i ženy, mladší i starší. Všichni máme ale jedno společné – milujeme děti a práci s nimi!