Copyright © 2012-2024 Hlidani-praha.cz | Registrace do katalogu
hlídání dětí Praha západDětský Koutek Opičky
Dětský koutek Opičky je krátkodobé nepravidelné hlídání dětí. Je však možné dohodnout se i na delší spolupráci. Zajistíme odborné a profesionální hlídání Vašich ratolestí. Zároveň nabízíme program pro děti pod dohledem zkušené tety v domácím prostředí, která má zkušenosti s kreativními, sportovními a dalšími činnostmi. Hlídáme všechny děti z Prahy a jejího okolí.
Dětský Koutek OpičkyKontakt
777 122 750

simik.cerna@gmail.com

Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
U potoka 1286
Praha západ - Hostivice

Dětský Koutek Opičky hlídají dítěHlídání
Časově se se snažíme klientům co nejvíce přizpůsobit, ale preferujeme odpolední a večerní hodiny. Je možné hlídání dětí i o víkendech. Pokud je potřeba, postaráme se i o domácnost - žehlení prádla a drobnější úklid. Preferujeme hlídání dětí v Hostivici a v jejím blízkém okolí.Program je průběžně upravován dle potřeb dětí. Stále přijímáme nové děti! Hlídáme děti do 6i let. Nacházíme se v klidné lokalitě Hostivice. Chodíme na procházky do přírody a do míst, kde nejezdí auta. Bezpečnost a spokojenost vašeho dítěte je pro nás prioritou.

Pokud potřebujete, aby týden měl více než sedm dní, náš "Dětský koutek Opičky" je tu právě pro Vás. Máme otevřeno NONSTOP v pracovních dnech a po telefonické či ústní domluvě i o víkendech jen pro Vaše ratolesti.

Co by děti měly mít sebou?
Děti při nástupu do Opiček potřebují : jedno náhradní převlečení, bačkůrky, svůj hrneček a vlhčené ubrousky. K dipozici máme kočárky pro ty, co je ještě potřebují.

Dbejte na to, že jsme skoro celý den venku, a proto vyžadujeme spíše oblečení na zahradu, které se může zašpinit při pobytu venku
hlídám dětech HostivicePersonál
Ze zkušenosti víme, že je velmi důležité vědět, komu své dítě svěřujete a proto mi dovolte, abych se představila. Jmenuji se Simona Černá a jsem majitelkou malé firmy, která Vám zajistí hlídání toho nejcenějšího, co máte. Maturovala jsem na střední zdravotní škole, obor zubní laborant. Později jsem absolvovala zkoušky z červeného kříže a další část svých zkušeností jsem nasbírala v FOD Klokánek. Ve svém rodinném životě vychovávám dvě svoje děti, které již studují na druhém stupni ZŠ. Nyní po zkušenostech s výchovou u svých dětí jsem se rozhodla pomáhat rodičům, kteří nemohou býti se svými zlatíčky doma. Hlídám v novém domku v rodinném prostředí s velikou zahradou. Pro děti je zde vše vybavené a proto mi dovolte, abych Vám nabídla své služby.
hlídáte dítěte Praha západOstatní informace
Náš "Dětský koutek Opičky" je již v provozu delší čas a proto jsme se rozhodli pro naše děti vytvořit letní třídu opiček, jejíž provoz byl již zahájen. Hrajeme hry, malujeme a modelujeme, vaříme v dětské kuchyňce, řádíme se stavebnicemi a autodráhami, ale také se tu učíme chovat hezky a přátelsky jeden k druhému! Dětem se zakoupila nová sedací souprava a zařídilo se zbrusu nové hřiště se skluzavkou. Vše je natřené a připravené jen pro Vaše děti.

Pro děti jsou tu připraveny dvě plastové skluzavky plus pro nejmenší nová skluzavka HRAD, spousta motorek pro dvouleté, hračky na písek, velká zahrada a právě se dokončil i zbrusu nový domeček. K dispozici jsou tu i kočárky a krmící židle. V letních teplých dnech používáme bazén a brouzdaliště. V současné době se ještě připravuje i lanové centrum a přibyly nám dva nové kočárky!

Pokud dítě něco zničí (nábytek či hračku) rodiče budou včas informováni a jsou povinni rozbitou věc uhradit, nebo nahradit novou či podobnou.

S radostí uvítáme, kdyby nám rodiče věnovali již nepotřebné hračky.

Prosíme, aby byly děti teple oblečené. Sice tu máme náhradní oblečení k dispozici, ale ne pro všechny děti.