Copyright © 2012-2022 Hlidani-praha.cz | Registrace do katalogu
hlídání dětí Praha západHlídání Václavka
Hlídání Václavka je rodinné hlídání pro děti od malička do předškolního věku ve školkovém režimu.

Provoz je od 8.00 (7.30) do (15.00)16.00hodin. Cena je od hodinové sazby 120Kč/hodinu při nárazovém hodinovém hlídání přes jednotlivé levnější půldny či dny po 57Kč/hodinu při předplacené celoměsíční dopolední docházce až po 50Kč/hodinu při předplacené celoměsíční celodenní docházce.

Zajišťujeme obědy dle hygienických směrnic pro předškolní děti od místní společnosti zabývající se gastronomií. Samozřejmostí je dodržování hygienických návyků a pitného režimu. Svačiny od rodičů.
Hlídání VáclavkaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Václavská 784
Praha západ - Roztoky

od 7.30 do 16.00hodin.

Hlídání Václavka hlídáš dítětemProstředí a naše cíle
Hlavním cílem je začlenit malé děti do kolektivu dalších dětí, zvykání si na samostatnost, socializace. Malý kolektiv dětí a takřka individuální přístup hlídacích tet je na toto ideální. Hlídání je ve rekonstruované rodinné vile, ve světlém a slunečném prvním patře se samostatným schodištěm a vchodem, ve staré zástavbě Roztok obklopené zahradami se vzrostlou zelení. K dispozici je šatna, velká herna spojená s jídelnou, menší herna a oddělená ložnice. Sociální zařízení uzpůsobená malým dětem. K využití je zahrada s malým hřišťátkem - houpačka, pískoviště, klouzačka, pérák a spousty hraček pro venkovní použití - odrážedla, kočárky, míče.. V letních dnech užíváme interiérový bazén na zahradě, bazének pro menší děti a stříkací kytku pro legraci:)

Na procházky i na zahradě nás doprovází yorkšířice, kterou děti milují.
hlídáme dětmi RoztokyKroužky
O děti se stará jedna až dvě tety. Hrajeme hry, zpíváme, čteme, denně si děti něco vyrobí. Učíme se v rámci 14denních projektů, nechybějí oblíbené barevné týdny. Zpíváme s klavírním doprovodem, děti doprovázejí na škálu Orfeových nástrojů. Děti mají dost prostoru na volnou hru a denně jsme na vycházce či na zahrádce. V zimě chodíme bobovat.

Kroužky nabízíme v případě zájmu alespoň 3 dětí. Vyžití během dne je tak pestré, že děti nemají potřebu specializovaného kroužku. Zhruba jednou měsíčně se vypravíme na celodenní výlet, pravidelně navštěvujeme Středočeské muzeum v Roztokách, jeho výstavy a dílničky. Jezdíme do pražské ZOO a do ZOOPARKU Zájezd, byli jsme v Mořském světě, v Království železnic, na výstavě Gigantů na Holešovickém výstavišti a v zrcadlovém bludišti tamtéž a v herním centru Lefík a Hafíkov. Navštívili jsme divadélko v žalovské ZŠ, v Lexíku, Divadlo Spejbla a Hurvínka v Dejvicích, pravidelně jsme jezdili na mašinkové představení na Hlavním nádraží a byli jsme v Divadle v Dlouhé. Výlety absolvujeme vlakem či autobusem, což už je zážitek.
Ostatní
Je možné se sejít s rodičemi, prarodičemi a dětmi, i s jejich sourozenci na pondělních tvořivých dílničkách. Setkání s výrobou, hrami a soutěžemi i s občerstvením. Děti vždy předvedou, co se k tématu naučily. Fotky najdou rodiče ve fotogalerii pod heslem.

Zhruba jednou za čtvrt roku nabízíme kurzy pletení z pedigu a kurzy scrapbookingu s renomovanými lektory. Můžeme domluvit profesionálního fotografa a zorganizovat kurzy 1.pomoci od akreditované společnosti.